Biorezonans Terapisi ile Zayıflama (Kilo Verme) | Dr. Fulden Küçük

Kliniğimize Hoş Geldiniz

Çalışma Saatleri : Pazartesi'den Cumartesi'ye : 13:00 ile 21:00
  İletişim : 0552 670 00 52

Biorezonansla Zayıflama Kilo Verme

Biorezonans Terapisi ile Zayıflama (Kilo Verme)

Günümüzde sağlıklı yaşamın değeri hiç olmadığı kadar önem arz etmekte… Tüm dünyayı saran koronavirüs salgını sonrasında güçlü bir bağışıklık sistemi için bir çok öneriler sunulmakta ve bu öneriler arasında sağlıklı bir vücut için ideal kiloda olmak ve doğru beslenme tavsiyeleri ilk sırayı almakta.

Bu yazımızda biorezonans terapisi ile sağlıklı kilo verme nasıl olur, biorezonansla zayıflama nedir hakkında bilgiler vereceğiz…

Biorezonans ile Zayıflama

Beden kitle endeksine (kilo bölü boyun karesi) göre yapılan hesaplamada çıkan değer 25 ile 29,9 arasında ise fazla kilolu, 30 ile 39,9 arasında iseniz obez yani şişmansınız demektir. Normal kilo sınırları haricinde yer alan herkes zayıflamak ister ama bunu gerçekten isteyenler başarabilir. Zayıflama bir ekip işidir ve bu ekibin başı da kişinin kendisidir

Söz konusu zayıflama, kilo verme olduğunda hemen herkes hızlıca kilolardan bir an önce kurtulmak istemekte. Oysa ki sağlıklı bir zayıflama ile vücudun mineral ve vitamin dengesi bozulmadan kilo verilmeli aksi takdirde bir çok başka sorunu da beraberinde getirecektir.

Kişinin kilo almasını sadece çok yemek yemesine bağlayamayız.. Danışanlarımızdan elde ettiğimiz tecrübeler neticesinde ciddi gıda intoleransları olduğunu görmekteyiz. Gıda intoleransı, tükettiğimiz gıdaların içerisinde yer alan bir maddeye karşı sindirim sisteminin verdiği tepki olarak açıklanır. Bu madde sindirim sistemi tarafından doğru bir şekilde ya sindirilemez ya da parçalanamaz. Bunun sonucunda ise sindirim sisteminde hasarlara yol açar…

Gıda intoleransını örnek vermek gerekirse sıklıkla duyarsınız, “ekmeği kestim ve sonrasında çok çabuk kilo verdim” derler… Burada aslında gizli bir gıda intoleransından bahsediyordur… Sistemine zarar veren gıdayı tüketmeyi bıraktığında vücut rahatlar ve depoladığı buğdaydan uzaklaştıkça vücutta ki yağlar çözülmeye başlar ve sindirim sistemi düzene girer.

Yine kilo almamıza neden olan sorunlar arasında bağırsak parazitleri, candida mantarı gibi başka sebeplerde yer alabilmektedir.

Yukarıda verdiğimiz örnekler gibi bir çok neden kilo almamıza neden olabilmekte. Biorezonans ile zayıflama da ise yapılan işlem şeker, karbonhidrat, çikolata gibi kilo almamıza neden olan gıdalara ve besinlere olan isteğimizin azaltılması sayesinde kilo verme sağlanmakta ve bu besinlerden uzak kalınarak sağlığımızın korunması sağlanmaktadır.

Yapılan diyetler sırasında en çok karşılaşılan sorunlardan olan tatlı krizleri, hamur işlerine karşı aşırı istek gibi zorlayıcı durumların biorezonans ile kesilmesi sayesinde vücudun alışmış olduğu bu bağımlılık hali ortadan kaldırılmakta ve bir uzman eşliğinde hazırlanan diyet programına uyulması halinde sağlıklı bir şekilde kilo verilmesi sağlanmaktadır.

Özetle biorezonans terapisi ile zayıflama seanslarında kişinin iştahı azaltılarak kilo vermesi sağlanmaktadır. Uzman Doktor Fulden Küçük kliniğinde uygulanan biorezonans terapisi ile kişinin durumu detaylı bir şekilde incelenmekte ve yapılan biorezonans terapisi sonrasında verilen diyet listesi ile kişinin de başrol de olduğu bir çalışma neticesinde kilo verme işlemi sağlanmaktadır.

Diyet yapıyor hissi yaşamadan sağlıklı bir şekilde kilo vermek için biorezonans terapisinden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 0552 670 00 52 no’lu telefondan bizlere ulaşabilir ve randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Sağlıklı ve güzel günler dileğiyle…

Uzman Doktor Fulden Küçük

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize yazın