Bursa Akupunktur ve Biorezonans İle Sigara Bırakma | Dr. Fulden Küçük

Kliniğimize Hoş Geldiniz

Çalışma Saatleri : Pazartesi'den Cumartesi'ye : 13:00 ile 21:00
  İletişim : 0552 670 00 52

Biorezonans ve Akupunktur ile Sigara Bırakma

Bursa Akupunktur ve Biorezonans İle Sigara Bırakma

Sigara, tüm dünyada milyarlarca içicisi, Türkiye’de ise 15 milyondan fazla kullanıcısı olan çağımızın en büyük tehlikelerinden birisi. Herkesin sigara ve tütün mamüllerine başlama hikayesi farklı ama sigaranın vücudumuzda yapacakları maalesef herkeste aynı olacaktır. Hem sağlığımıza hem ekonomimize zarar veren sigaradan kurtulmak için bir çok yol denemiş olabilirsiniz. Belki de sadece denemek istediniz ama bir türlü bırakmayı başaramadıysanız size çok daha farklı ve alternatif bir yol olan Akupunkturla sigara bırakma ve biorezonans ile sigara bırakma yöntemlerini kliniğimizde uygulamak isteriz. Nasıl olacağına geçmeden önce biraz daha bilgi vermek isteriz…

Akupunkturla Sigara Bırakma

Her yıl yüzbinlerce kişi sigaraya başlasa da aynı oranda insan da sigarayı bırakmayı başarmıştır. Sigaranın içerisinde barındırdığı toksin maddeleri hemen hemen herkes bilir, lakin zararları bilinmesine rağmen yine de sigara içmekten kendilerini alıkoyamazlar. Bu bırakamamanın nedenleri arasında nikotinin bedenimizde oluşturduğu bağımlılık yatmaktadır. Nikotin bağımlılığına ek olarak sigaranın verdiği psikolojik alışkanlıklar ve durumlarda eklenince işler daha da zorlaşmaktadır. Günümüzde sigara bırakma tedavileri arasında binlerce yıllık köklü tarihi olan akupunktur da yer almaktadır. Akupunktur sayesinde bugün yüzbinlerce insan sigara bağımlılığından kurtulmuştur.

Hemen hemen herkes akupunkturu bilmektedir. Günümüzde yapılan bir çok tedavi yöntemi vücudumuzda tanımlanmış olan akupunktur noktalarına yapılan işlemler neticesinde gerçekleşmektedir. Üçbin yıldan fazladır insan tarihinde sağlık uygulaması olarak kullanılan akupuntur, sigara bağımlılığı tedavisinde daha genel olarak sigara bırakma tedavisinde oldukça etkili bir yöntemdir. Yoğun nikotin alınımı sonrasında tembelliğe uğramış olan beyinde ki nörotransmitter salınımını, akupunktur uygulaması sonucunda tekrar salınıma geçerek, nikotin eksikliğine bağlı sıkıntıların kolaylıkla atlatılmasına olanak tanımaktadır. Yine akupunktur uygulaması sonrasında salgılanan serotonin sayesinde kişi kendisini daha rahat, huzurlu ve güvende hissederek sigara bırakma konusunda çok daha başarılı olacaktır.

Akupunktur ile sigara bırakma tedavisinde amaçlanan, hastanın sigarayı bıraktıktan sonraki süreç içerisinde karşılaşacağı nikotin yoksunluğu sendromunu ortadan kaldırmaktır. Sigara bırakma konusunda genel olarak karşılaşılan durumlar arasında, iştah artışı, baş ağrısı, işe konsantre olamama, aşırı stresli olma, aşırı tepki verme ve benzeri durumların yaşanması normaldir. Akupunktur ile sigara bırakma tedavisinde ise bu tür problemlerin ortaya çıkmasını engellemek mümkün olmaktadır. Akupunktur sonrasında sigarayı bırakan kişi sadece kendisini sigaradan uzak tutmalı ve akupunkturun görevini yerine getirmesine yardımcı olmalı…

Sigara bırakma tedavilerinde kullanılan diğer bir yöntem ise biorezonans yöntemidir…

Biorezonansla Sigara Bırakma

Biorezonans ile tedavi yöntemleri son yıllarda gösteriği yüksek başarı oranları ile alternatif yöntemler arasında oldukça ilgi görmektedir. Biorezonans frekans yöntemi sayesinde sigara bırakma tedavilerinde elde edilen sonuçlar, bir çok denemeden sonra başarısız olduğunuz sigara bırakmayı oldukça kolaylaştırmaktadır. Biorezonans yöntemi ile sigara bırakma sadece kalp pili ve hamileler için sakınca doğurmakla birlikte onun harici herkeste güvenle kullanılan bir tedavi yöntemidir.

Peki biorezonans ile sigara bırakma nasıl olmaktadır? Biorezonans ile sigara bırakma yönteminde, hastadan son bir sigara içmesini talep ediyoruz ve içilen o sigara sonrasında elde edilen frenkans ile vücuttan silinecek olan frekans elde edilmiş olmaktadır. Bu yüzden sigara bırakma tedavisinde hastadan her zaman içtiği sigarayı içmesini talep etmekteyiz.

Biorezonans cihazının çalışma prensibi, her maddenin çevresine yaydığı frekans üzerinden yola çıkılarak, elde edilen frekansın tersi vücuda geri verilerek birbirine zıt frekansların karşılaşarak yok etmelerini sağlamaktır. İçtiğiniz son sigara ile elde edilen frekans, ters çevirilerek vücuda geri verilir ve böylelikle vücudunuzdan nikotinin oluşturduğu etkiler silinmesi sağlanır.

Bursa‘da kliniğimizde akupunktur ve biorezonans yöntemlerine ek olarak aromaterapi ve fitoterapi yöntemlerini de dahil ederek sigara bırakma seanslarında çok yüksek başarı elde etmekteyiz. Uzman Doktor Fulden Küçük tarafından bizzat yapılan sigara bırakma tedavilerinde sizi rahatsız eden sigaradan kurtulmanız çok kolay olmaktadır.

Akupunktur ve biorezonans ile sigara bırakma tedavisi süreçleri, seans ücretleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizleri iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tek seansta sigara bırakma tedavisi için Bursa, Özlüce’de ki kliniğimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Nilüfer, Özlüce, FSM Bulvarı, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinden yüzyüze görüşmek ve bilgi almak için her zaman kliniğimize bekleriz..

6 Yorum
 1. Yanıtla
  Necla

  Bir çok kez sigara bırakma deneyiminde bulundum ama sonuç hep hüsran, bu sefer biorezonans ile sigara bırakma yöntemini deneyeceğim, bakalim başarılı olacak mi.

  • Yanıtla
   Fulden Küçük

   Necla Hanım, eğer Bursa’da iseniz sizi kliniğimize bekliyoruz. Gelin ve siz de diğer mutlu sigarayı bırakan danışanlarımız arasına katılın.

 2. Yanıtla
  Erhan Kuloğlu

  Biorezonans cihazı gerçekten mucize gibi alternatif tıp yöntemi. Bu konuda okuduğum bir kitap resmen at gözlüklerimi atmama sebep oldu. Daha önceleri pek inanmazdım ama biorezonans cihazı ile tedavi edilen hastalıkları ve bunları bir doktorun kaleminden çıkan bir kitapta okumak bana bambaşka bir ufuk kazandırdı. Bursa’da biorezonans üzerine hizmet veren bir yerin olması büyük bir şans. Başarılarınızın devamını dilerim.
  Saygılarımla.
  Erhan Kuloğlu

  • Yanıtla
   Fulden Küçük

   Erhan Bey, Biorezonans her geçen gün daha da bilinmekte ve bu konuda ki araştırmalar daha da artmakta. İnsan sağlığına yardımcı olacak her yeni tedavi ve uygulama bizleri en az sizler kadar çok heyecanlandırıyor. Güzel yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederiz.
   Sağlıkla kalın.

 3. Yanıtla
  Emine Karakuş

  Merhaba, sigara bağımlısıyım . Günde 1 paket içiyorum .astım teşhisi kondu. Bir aydır gece de uyanıp içip yatıyorum kendime inanamiyorum.birakmam gerekirken ben geceyarısı uyanıp nikotin alıp yatmaya başladim.
  Akapunktur ve biorezonansin faydası olur mu. Bu tedaviden sonra yardıma ihtiyacım olursa destek verebiliyor musunuz?
  Birde ücreti ne kadar.. iyi geceler

  • Yanıtla
   Fulden Küçük

   Merhaba, iletişim sayfamızdaki numaralardan bize ulaşabilir misiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize yazın