Bursa Biorezonans ve Akupunktur İle Zayıflamak ve Kilo Verme | Dr. Fulden Küçük

Kliniğimize Hoş Geldiniz

Çalışma Saatleri : Pazartesi'den Cumartesi'ye : 13:00 ile 21:00
  İletişim : 0552 670 00 52

Bursa Biorezonans ve Akupunktur İle Zayıflamak ve Kilo Verme

Sağlıklı kilo vermek ve zayıflamak için biorezonans terapisi ve akupunktur uzun yıllardır başarı ile uygulanan tamamlayıcı tıp uygulamalarından birisidir. Uzman Doktor Fulden Küçük kliniğinde biorezonans terapisi ile sigara bırakma seanslarına ek olarak biorezonans ile zayıflama ve kilo verme seansları da uygulamaktayız. Bu yazımızda biorezonans terapisi ile zayıflama ve kilo verme nasıl olur, akupunktur terapisi ile kilo verme ve zayıflama nasıl olur anlattıktan sonra kliniğimizde biorezonans ve akupunktur terapisi sonrası kilo veren zayıflayan hastalarımızın başarı örneklerini sizlere göstereceğiz…

Biorezonans Terapisi İle Zayıflama, Kilo Vermek Nedir?

Biorezonans terapileri günümüzde 400’den fazla hastalığın tedavisinde kullanılan modern bir tedavi yöntemidir. Biorezonans terapisi ile zayıflama konusunda en önemli noktalardan birisi iştahın azaltılması olmakla birlikte farklı metabolizma problemleri için çeşitli terapiler uygulanmaktadır.

Kilo aldırıcı gıdalardan biorezonans terapisi ile vazgeçmenizi sağlıyoruz

Günümüzde en çok kilo aldıran gıdalar arasında yer alan hamur işleri, makarna, pilav, tatlılar, şeker ve bunun gibi bir çok besin, yıllar boyunca bedenimizde bir bağımlılık oluşturmaktalar. Tıpkı biorezonans terapisi ile sigara bıraktırma seanslarında bağımlılık tedavisi yaptığımız gibi, bu saymış olduğumuz gıdalarda da biorezonans terapisi ile yapmış olduğumuz seanslar sonrasında iştah azalır, kişinin kolaylıkla doyması sağlanır. Biorezonans terapisi sayesinde kişi çok fazla çaba sarfetmeden iştah azalması sayesinde yedikleri azalır. Terapinin bir başka yararlı özelliği ise metabolizma hızlanması ve kilo verme hızının artmasıdır.

Biorezonans ve Akupunktur ile 1 Ayda Tam 10 Kilo Verme

Hamur işlerinde biorezonans terapisi kullanıldığında hem iştah azalması yaşanmakta hem de birçok sağlık probleminin de düzelmesi gerçekleşmekte. Günümüzde GDO’lu gıdalar, işlenmiş gıdalarda ki tehlikeler gibi hamurun içerisinde ki buğday ununda var olan gluten bağımlılık yapmakta ve bir çok rahatsızlığa vesile olmakta. Unlu gıdalar hedef alınarak yapılan biorezonans terapisi ile kronik bağırsak problemlerinden, halsizliğe, migren ve baş ağrılarından, eklem ağrılarına kadar bir çok problem de de ek olarak iyileşmeler görülmektedir. Biorezonans terapisi ile kişilerin hamur işi gıdalara olan düşkünlüğü ve iştahı azaltılmakta ek olarak gluten intoleransının yarattığı diğer problemlerin çözümünü de sağlayarak metabolizmaya destek olmaktadır.

Şekerli gıdalar, çikolata ve tatlılar tıpkı sigara ve diğer uyuşturucu maddelere benzer şekilde kişilerde bağımlılık oluşturmaktadır. Tatlısız yapamam, çikolata olmazsa olmazım gibi cümleleriniz var ise biorezonans terapisi ile bu bağımlılığınızı ortadan kaldırıyoruz. Biliyorsunuz ki şekerin insülin dengesinin değiştirdiği, bu dengesizliğin ise vücutta enerjiyi depolama eğilimi yarattığı aşikardır. Hem hamur işleri hem de şekerli gıdalar için yapılan biorezonans terapisi ile bu tür gıdaların alımının azaltıldığı ve böylelikle kilo verme ve zayıflama üzerinde sürecinde vücudun şeker düşmesi gibi sorunlardan uzak olması gibi bir çok ek faydaya da vesile olmakta.

Biorezonans terapisi ile sadece hamur işleri yada şekerli gıdaların alımının azaltılması sağlanmıyor, bunlardan hariç kişilerin ihtiyaçlarına göre bağırsakta aşırı üreme eğiliminde olan maya ve mantar kaynaklı sağlık problemlerinin ve alerjilerin de biorezonans terapisi ile giderilmesi sağlanarak kişiye ek katkı sağlanmaktadır.

Yukarıda ki durumlardan hiçbiri bende yok ama çok fazla kahve ve kola gibi içecekler tüketiyorum diyorsanız da biorezonans terapisi sayesinde bu alışkanlıkların azaltılması otomatik olarak sağlanmaktadır.

Kişiye özel olarak yapılabilen biorezonans terapisi ile farklı bağımlılıklar ve aşırı tüketimler otomatikman azaltılmakta, örnek olarak aşırı tuz tüketimi gibi veya diğer tüm bağımlılıklar…

Akupunktur İle Zayıflama ve Kilo Verme Nasıl Olmakta

Uzman Doktor Fulden Küçük kliniğine kilo verme ve zayıflamak için biorezonans terapilerine ek olarak akupunktur terapisi de uygulanmaktadır. Akupunktur, vücudun enerji akış mekanizmalarını etkileyerek zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Akupunktur terapisi seansları sonrasında iştah azaltılmakta, metabolizma hızlanmakta, beyindeki açlık merkezi baskılanmakta, stres azaltılmaktadır…

Geleneksel Çin tıbbında ki öğretilere göre kilo almak vücutta ki dengesizliklerden kaynaklanmaktadır. Bu dengesizlikler ise vücuttaki karaciğer, böbrek, tiroid, dalak gibi organların işlev bozukluğundan kaynaklamaktadır. Akupunktur tedavilerinde genel olarak bu organların düzeltilmesi hedef alınmaktadır.

Yukarıda saydığımız bu organların en önemli akupunktur noktaları kulağımızda bulunmaktadır. Yapılan kulak akupunkturu ile bahsi geçen tüm bu organlar uyarılmaktadır. Yine vücutta yağ birikmesinin olduğu bölgeler de göz önüne alınarak bu bölgelere yapılan akupunktur tedavisi ile kilo vermeye yardımcı olunulmaktadır.

Yapılan kulak akupunkturu sonrasında;

  • Açlık hissinin azalması,
  • Erken tokluk hissi,
  • Aşırı yeme hissinin kalkması,
  • Yağ yakımının hızlanması,
  • Toksin atımı

gibi faydalar görülmektedir ve tüm bunlar sonrasında kişi kendisini daha dengeli, sağlıklı ve enerjik hissetmektedir.

Diyet yapanlarda en çok görülen şikayetlerden olan halsizlik, mide problemleri, bağ ağrısı, baş dönmesi, sinirlilik gibi durumlar, akupunktur terapisi sayesinde ayrıca kontrol altına alınmaktadır.

Akupunktur tedavisi sonrasında ayrıca serotonin ve endorfin hormonlarının seviyeleri arttırılarak kişinin mutlu olması da ek olarak sağlanmaktadır. Bu sayede metabolizmanın hızlanması sonrasında normalden daha fazla kalori yakımı da sağlanmaktadır.

Kliniğimizde Uzman Doktor Fulden Küçük tarafından yapılan biorezonans ve akupunktur terapilerine ek olarak diyetisyen eşliğinde hazırlanan diyet listesi ile danışanlarımızın her durumu her an kontrol altına alınmakta ve takip edilmektedir. Bursa’da biorezonans ve akupunktur ile kilo verme ve zayıflama konusunda aşağıdaki başarılı danışanlarımızdan ilham alabilirsiniz.

Merak ettiğiniz her konu için bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz…

Biorezonans ve Akupunktur İle Zayıflama ve Kilo Verme Başarı Örneklerimiz

× Bize yazın