Biorezonans Tedavisi Nedir? Hangi Hastalıklarda Kullanılır | Dr. Fulden Küçük

Kliniğimize Hoş Geldiniz

Çalışma Saatleri : Pazartesi'den Cumartesi'ye : 13:00 ile 21:00
  İletişim : 0552 670 00 52

Biorezonans terapisi

Biorezonans Tedavisi Nedir? Hangi Hastalıklarda Kullanılır

Ağrısız, acısız tedavi yöntemleri arasında uzun zamanlardan beri güvenle kullanılan biorezonans tedavisi hakkında halen daha yeterli düzeyde bilgi paylaşımı bulunmamaktadır. Hastalıklarına şifa arayan milyonlarca insan biorezonans terapisinin varlığından haberdar değil. Bu yazımızda biorezonans nedir, hangi hastalıklarda biorezonans terapisi kullanılır, çalışma sistemi nedir gibi bir çok soruya cevap arayacağız…

Biorezonans tedavisi, bugün Avrupa ve Amerika’da yıllardan beridir uygulanan ve yaklaşık 400’den fazla hastalık üzerinde denenmiş ve hastalığa neden olan sorunu tespit edip, sonrasında ise kişiyi bütüncül olarak ele alıp ve buna göre frekans tedavisi yapan bir tedavi yöntemidir. Ağrısız, acısız bir yöntem olması sebebiyle ve de elde ettiği başarı sayesinde bir çok hastanın öncelikle tercih ettiği bir tedavi yöntemidir.

Biorezonans ile tedavi nasıl olur anlatmadan önce biraz vücudumuzu tanımakta fayda var. Vücudumuz da her organın belirli bir frekansı vardır ve bu elektromanyetik frekanslar, dışarıdan gelen negatif etkilere maruz kaldığında ortaya bazı hastalıklar çıkabilmektedir.

Makinelerin yaydığı dalgaların frekansları vardır, aynı şekilde vücudumuzdaki tüm organların da yaydığı elektromanyetik frekanslar bulunmaktadır. Bu frekansları daha somutlaştırmak için örneğin bir televizyonun yaydığı dalganın şiddeti, vücudumuzda ki organların yaydığı frekansların şiddetinin yaklaşık 100 katı kadardır.

Dışarıdan gelen negatif etkiler neticesinde hastalanan organların, dokuların yaydıkları frekansların tam tersi yönünde frekans yollanarak hastalıkların tedavi edilme yöntemine biorezonans tedavisi denmektedir. Biorezonans tedavisinde kullanılan biorezonans cihazı ile yapılan tedavide herhangi bir acı ve ağrı olmaması nedeniyle yan etkisi olmayan bir yöntem olarak kabul edilir ve her yaştan kişi için güvenle kullanılabilmektedir.

Birçok hastalığın tedavisinde biorezonans terapisi umut ışığı olmakta

Biorezonans tedavisi ile bugüne kadar 400’den fazla hastalığın tedavi edildiği kanıtlanmıştır, bu hastalıklar arasında, kanser, çölyak, alerji, fıtık, obezite gibi bir çok hastalık bulunmaktadır. Aynı zamanda cilt kırışıklıkları, kabızlık, reflü, depresyon, menopoz gibi hastalıklarda da başarısı ile bir çok doktorun ilgisini çekmiştir.

Günümüzün dijital dünyasında, cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler, tv lerden gelen bir çok elektromanyetik frekans, vücudumuzda elektromanyetik kirliliğe neden olmakta ve bu kirlilik vücudumuzun kaldırabileceğinden çok fazla olmaktadır. Bu birikme sonrasında ise hücresel stres meydana gelir ve bunun sonucunda farkına varamadığımız bir çok hastalığın tetikleyicisi olabilmektedir. Öyle ki bu durumlar kansere kadar uzanmadan biorezonans terapisi sayesinde ortadan güvenle kaldırılabilmektedir.

Biorezonans terapisinin bir başka kullanım alanlarından birisi de yönetici ve sporcularda performans artışı olarak kullanılmasıdır. Peak Performans (Doruk Performans) adı verilen bu uygulamada zihnin kontrol edilerek, yüksek verimde çalışması ve odak sorunlarının ortadan kaldırılması ile psikolojik baskı altında çalışan sporcu ve yöneticilerin performansları geliştirilebilmektedir.

Biorezonans tedavisi, alternatif tıp yöntemleri arasında yer almaktadır ve biorezonans tedavisi ancak ve ancak tıp doktorları gözetiminde uygulanması gereken bir tedavi yöntemidir. Günümüzde sosyal medyada yada başka platformlarda biorezonans terapisi yada tedavisi yaptığını iddia eden ve doktor olmayan kişilere kesinlikle itibar etmemeniz mutlak surette önemlidir.

Biorezonans ile hangi hastalıklar tedavi edilmektedir

Biorezonans ile tedavi edilen hastalıklar arasında alerji tedavisi %90 oranında yapılabilmektedir. Klasik tıpta alerji tedavisinde başarı oranı çok düşük iken, biorezonans yöntemiyle yapılan tedavilerde, egzama, astım, saman nezlesi, çölyak, bahar alerjileri, besin alerjileri, toz alerjileri gibi bir çok alerji türünde başarı oranı %90’nın üzerinde olduğu bir çok vaka ile tespit edilmiştir.

Biorezonans tedavisinin etkin şekilde kullanıldığı bir alan ise kanser tedavileri olmaktadır. Kanser hastalığında zayıflayan bağışıklık sistemi biorezonans tedavisi ile desteklenerek güçlendirilmekte ve bu hastalıkta etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Biorezonans tedavisinin mantığında esas konu hücrenin etrafına yaydığı frekanstır, parmak izi gibi her hücrenin frekansı farklı olmaktadır ve bu mantıkla kanser hücrelerinin de frekansları farklı olmaktadır. Biorezonans tedavisinde ise bu kanserli hücrelerin frekansı tersine çevrilerek sisteme geri verildiğinde, sadece kanserli hücrelere etkilenmekte ve böylelikle hedef odaklı bir tedavi ile hastalığın ortadan kalkması sağlanmaktadır.

Biorezonans tedavisi nasıl uygulanmaktadır, biorezonans cihazı nasıl bir cihazdır

Biorezonans terapisi

Biorezonans terapisi

Kliniğimizde kullandığımız biorezonans cihazı sol tarafta yer alan görselde kullanılan cihazdır. Görselde yer alan hanımefendinin ellerinde tuttuğu elektrotlar ile vücuttan alınan frekanslar ve vücuda verilen frekanslar gerçekleşmektedir.

Kliniğimizde biorezonans ile sigara bırakma tedavisinde, danışan görselde ki gibi rahat bir şekilde uzanmakta ve bağlanan cihazdan gelen frekansları hiçbir acı ve ağrı hissetmeksizin alabilmektedir.

Tedavi edilmek istenen hastalık ve duruma göre biorezonans tedavisinin seans ve süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. Sigara bırakma tedavisinde yaklaşık 50 dakika kadar süren bir terapide danışan, terapi sonrasında %99.99 oranında tek seans ile sigara bağımlılığından kurtulmaktadır.

Biorezonans tedavisinde dikkat edilmesi gereken hususlar ise sadece tıp doktorları ve gözetiminde uygulanması gereken bir tedavi yöntemi olmasıdır. Bu koşulları sağlamayan yer ve kişilerden mutlak surette kaçınılması gerekmektedir.

Biorezonans terapisi ağrısız, acısız ve yan etkisi olmayan bir yöntem olması sebebiyle, seans sonrasında herhangi bir ekstra dikkate ihtiyaç yoktur.

Biorezonans ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin…

Hastalıkların ortaya çıkmasında ki etkenlerden birisi de zayıflayan bağışıklık sistemidir. Biorezonans yöntemi ile bağışıklık sistemi güçlendirilmesi sağlanabilmektedir. Kişi hasta olmasa bile henüz ortaya çıkmayan belirtiler, örnek olarak radyasyon, stres, farkında olunmayan alerjiler, alkol, hava kirliliği, elektromanyetik kirlilik gibi bir çok durum biorezonans tedavisi ile ortadan kaldırılmak suretiyle bağışıklık sistemi güçlendirilmesi sağlanabilmektedir.

Yazımızda da bahsettiğimiz gibi biorezonans yöntemiyle 400’den fazla hastalığın tedavi edildiği vakalarla kanıtlanmıştır. Bu yazımızda genel olarak ele aldığımız biorezonans tedavi yönteminin daha ayrıntıları için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Bursa‘da ki kliniğimizde biorezonans yöntemi ile kilo verme, kilo dengeleme, bağışıklık güçlendirme, biorezonans ile sigara bırakma, alerji tedavileri ve daha bir çok hastalığın tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Bursa dışından gelecek hastalarımız için konaklama ve ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Biorezonans terapisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 0552 670 00 52 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sağlıkla kalın…

Uzman Doktor Fulden Küçük

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Bize yazın